Červen 2009

Fotka z videoklipu.... Oh oh oh it's Magic

30. června 2009 v 23:20

njn google je skvělá věc... xD

PPP na Jetix!!

30. června 2009 v 23:14 | *Me*
Na jetix jsou reklamy skoro na všechno!! Ale když se tam oběvila reklama že se na Jetix oběví PPP -> Princess Protection Program tak sem se mohla zbláznit, ale doufá že to nebude jen trailer jako vždy .... strašně se na PPP těším tak budu sledovat co se z toho vlastně vyklube....

Nakonec fotky z PPP:

Šok!!

30. června 2009 v 23:04 | Selena Gomez web
Jiste už víte ze Sel popřela svuj romanek s Taylorem Lautnerem!!! Ale určite nevíte zhe ji to nakázalo vedení Disney Channel! Chtěli pry zanechat neposkvrnenou tvář herečky a její prudce nastartovanou kariéru ničím nespomalit!!!! Nechtejí aby dopadla jako Miley Cyrus které popularita v USA u dětí klesla po zveřejnení jeji nevhodnych fotek na internetu!! Tuhle zprávu zverejnil nejaky neznamy zdroj takže nezaručuji pravost!!!:-)

Sel opouští Jane's house v Hollywoodu...

30. června 2009 v 22:57 | Selena Gomez web
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Sely ve Vancoveru s dětmi

30. června 2009 v 22:53 | *Me*
Našla jsem na netu fotky kde je Sely s malými dětmi a je vidět, že si s nimi rozumí...

Asi týden tu nebudu...

30. června 2009 v 12:14 Oznámení
Ahojky lidičky asi tyden tu nebudu jedu totiž na dovču....ale slibuju že až se vrati tak se zas něco napisu.... Zati pls. do komentaru napiste co by to asi mělo byt kuju...

Miley ve videoklipu 7 things

30. června 2009 v 12:12

NO tak tahle fotka je mazáckáá xD


Demi Lovato nenávist ve škole..

30. června 2009 v 11:38
Krásná, talentovaná, přemýšlivá a hlavně neskutečně nadšená, taková je Demi Lovato! Tak pojď a přečti si, co všechno prozradila v rozhovoru.
 • Bravo: Jak jsi se dostala k práci v showbyznysu?
  Demi Lovato: Když mi bylo pět, šla jsem na casting Barney & Friends, ale neuspěla jsem, protože jsem neuměla číst. Naučila jsem se číst a zkusila jsem to o rok později. Vyšlo to! V této show jsem strávila dva roky a poznala jsem tam i mojí nej kámošku Selenu Gomez.
 • Bravo: Co se stalo po skončení Barney & Friends?
  Demi Lovato:Hostovala jsem ještě v několika dílech, ale hlavní úspěch přišel až když jsem začala spolupracovat s Disney. Tam jsem dostala roli v As the Bell Rings, a přestože to bylo jenom pět minut, pracovala jsem pro Disney Channel! Myslím, že to byla nejvíc cool věc v mém životě. Když jsem tu roli získala, plakala jsem. Vůbec jsem nevěřila, že je možný, abych něco takové mohla dělat.
 • Bravo:Co si mysleli tvoji spolužáci o tvém vystupováni v televizi?
  Demi Lovato:Byla jsem donucena odejít ze státní školy. Lidi mě nenáviděli. Bylo to hrozný, na záchodech byly různý nápisy a ze všech se dalo vyčíst "Nenávidíme Demi Lovato!"
 • Bravo:Jaké bylo natáčení Camp Rocku s Jonas Brothers
  Demi Lovato:Představ si, že jsi novej u Disneyho a tvoje první práce je, zamilovat se do největšího miláčka celé firmy. Každá holka, která se kámoší s Jonas Brothers, dostává nenávistný e-maily a je podezřelá, že někým z nich chodí.

více otázek a odpovědí najdete zde

Sely v teplácích

30. června 2009 v 11:34
V šíleném ohozu načapal nedávno špion v akci Selenu Gomez...
Herečka vyrazila do ulic Toronta na nákupy v nemožných šedivých teplákách a vytahaném svetru. Zašla si do obchodu s oblečením a pak do fast foodu. Když spatřila objektiv fotografa, snažila se skrýt a bylo evidentní, že se stydí, pak ale ukázala, že umí být hvězda i v šíleném oblečení. K Seleně totiž přiběhli její fanoušci, ona bez váhání vzala tužku a začala se jim podepisovat. Nakonec zapomněla na ostych úplně a zapózovala s nimi fotografům. To se pozná profesionálka...

Když fotografové vyfotili Selenu o pár hodin později, vypadala opravdu senzačně. Se svojí nej kámoškou Demi Lovato v kanadském Torontu křtily nový film - Program na ochranu princezen (Princess Protection Program). Selena si v něm zahrála roli Carter Mason - dcery agenta tajné organizace, která chrání princezny. Agent Mason jednoho dne dostane do opatrování princeznu Rosalinu (tu si zahrála Demi Lovato) a udělá z ní obyčejnou školačku Rosie. Carter a Rosie tak spolu chodí do školy, baví se s kamarády a Rosie předává Carter své princeznovské zkušenosti. Jak film dopadne, si ale budeme muset ještě chvilku počkat, v Českých kinech se totiž jeho premiéra v nejlbižší době nechystá.