Duben 2011

Menší info

29. dubna 2011 v 21:14 | Týnuše<3 |  Oznámení


Pokud jste si ještě nepřečetli článek o tom, že možná tento blog ukončím, naleznete ho přímo pod tímto článkem, trošinku jsem se rozepsala, takže pochybuju, že to většina přečtě.. Děsně mě těší vaše komentáře, tak jsem se rozhodla, že vám na ně budu odpovídat.. (tady, protože bych v tom měla guláš) Samozdřejmě, že vaše blogy navštěvuji, stýská se mi po vís čím dál tím víc..
Ohledně facebooku
Miláčci, jsem moc ráda, že i nadále chcete zůstat v kontaktu :) Těší mě to, chtěla bych vás také poprosit, aby jste mi napsali z jakého blogu jste, abych měla trošinku přehled.. :) děkuji za všechny skvělé komentáře, já budu tu zanechávat ty své :)

Pro ty kteří, chtějí být i nadále v kontatku, tady je můj facebook, pokud by to nefungovalo, najdete mě pod emailem (tynush@centrum.cz)
xoxo with love Týnuš <3

Končím s blogem?.. aneb blogová závislost

27. dubna 2011 v 14:40 | Týnuše<3 |  Oznámení


Jak už napovídá název, chystám se skončit s blogem..
Vždycky jsem měla oblíbené blogy, které se rozhodli zkončit, nechápa jsem to, měli úplně všechno, vysokou návštěvnost, spoutu skvělých novinek, úchvatné layouty a skvělá affs, která je obíhala snad každý den.. Postupem času jsem pochopila proč vlastně tak skvělé blogy končí, můj konec není kvůli škole, nebo pro to, že bych Justina už neměla ráda.. BOŽE jen to ne.. Justina mám ráda a ještě dlouho mít budu..

Když se zamyslíte, proč vlastně máte blog?..
I když to nehodláte přiznat, máte ho kvůli své návštěvnosti a kvůli tomu, aby jste měli co nejlepší novinky a staly se skvělými blogery.. Ke konci blogu se rozhoduji už delší dobu.. A ptáte se co mě to teda tady drží?.. Jsou to má affs, když ukončím blog, bojím se, že na mě všechny ty skvělý lidé zapomenou. Jasně kdo by si vzpoměl na nějakou adminku s blogem thebest-stars.blog.cz?.. I když se rozhodnu s blogem definitivně přestat, pořád budu chodit na vaše skvělé blogy, kde jinde bych přece zízkávala ty skvělé novinky než u vás?.. :) ♥

Nakonec bych chtěla poděkovat..
Blog mi toho hodně dal, ale i vzal. Začneme teda tím hezkým, na blogu jsem poznala spoustu skvělých lidí, ano mluvím o svých affs, některé již nemají svůj blog, nebo ho zrušili, ale stále si je pamatuji :) A má současná affs?.. Nevím co říct, patří vám obrovské díky!. ♥ Každý asi zná Annie*, je vážně skvělá její blog, jsem dříve navštěvovala, jen tak, že jsem záviděla a bála se napsat o spřátelení. Proč by mě taky měla přijmout, když ona si může s takovým blogem vybírat?.. Nakonec jsem se odvážila a napsala, myslím, že jsem udělala vážně dobře děkuju moc.. Pak určitě nesmím zapomenout na Anesme a Dulinku, na jejich blog, chodím snad i 20x denně :D jsem šíleně závislá na jejich povídce a skvělých článkách a skoro stejných názorech jako mám já, jsem ráda za to, že jsem mohla být vaše aff ♥.. Pak tu máme ♡JB♡, ona je taky skvělá, vždycky patřila k těm nejlepším affs, už od začátku jsem si jí oblíbila a chodila na její blog den co den.. tobě taky patří velké DÍK..:) A {€łi$*}?.. Nemám slov, obdivuju tvojí grafiku, miluju tvůj blog a děkuji za všechno co jsi pro mě udělala, sice už si na mě asi nepamatuješ, ale já si tebe a tvůj blog pamatuji dost dobře :) A v neposlední řadě děkuji Anny & Mary, obě mě provedli celým blogovým světem a pomohli mi vždycky, když jsem potřebovala, byli tu pro mě a já čekala až konečně budou potřebovat mě, vždycky patřily mezi mé vzory, mezi ty které jsem obdivovala DĚKUJU.. A takhle bych mohla jmenovat dál a dál.. jako třeba °Janny-girl°, skvělou kamarádku a blogerku, která mi vždycky byla oporou a skvěle radila, a mnoho dalších skvělých SB :)
Ale blog mi vzal i čas, který už nevrátím, spoustu hodin prosezených u PC teoeticky nic neděláním..

Kdo si nakonec vzpomene na můj blog?.. Na adminku, která se snažila prorazit si místo mezi ty nejlepší, i když moc dobře věděla, že to nedokáže?.. Skoro nikdo.. Všechno jednou končí, a myslím, že nemá cenu pokračovat dál, když tu jsou i o tolik lepší blogy než je ten můj, jen tu zabírám místo no není tomu tak?.. MÁM VÁS VŠECHNY MOC RÁDA A DĚKUJU ♥

Vím, že si ten článek nikdo nepřečetl, jasně nebudu vám to vyčítat, vaše volba.. Jen jsem vám tím chtěla poděkovat..

Pro ty kteří, chtějí být i nadále v kontatku, tady je můj facebook, pokud by to nefungovalo, najdete mě pod emailem (tynush@centrum.cz)

Velikonoční fotky Jazmyn a Jaxona

25. dubna 2011 v 15:29 | Týnuše<3 |  Photos
Jsou tak sladký!.. ♥


Hotel v Singapuru

25. dubna 2011 v 15:09 | Týnuše<3 |  Photos
Kytarista a hudební režisér Justina Biebera , Dan Kanter , poslal na svůj Twitter fotky hotelu, kde Justin s jeho týmem byli..


Lucas Grabeel - Baby

25. dubna 2011 v 15:09 | Týnuše<3 |  Conver
Určitě ho znáte z filmu High School Musical, kde hrál po boku Ashley Tisdale..

Justinova fotka z pasu

25. dubna 2011 v 15:07 | Týnuše<3 |  Photos

Justin Bieber and Ryan Butler two years ago

25. dubna 2011 v 15:00 | Týnuše<3 |  Photos
Nejlepší přítel Justina, Ryan Butler , zveřejněné na jeho Twitter jeho fotku, kde je vedle Justina. Fotka je asi dva roky stará..


Justin Bieber showing his backstage!

25. dubna 2011 v 14:56 | Týnuše<3 |  Videa