My Diary

Omlouvám se

10. dubna 2011 v 11:58 | Týnuše<3

Ahoj děcká a milá affs ♥
Chci se omluvit za mou nepřítomnost, affs jsem párkrát oběhla, ale články jsem nepřidávala.. Doufám, že si mě moje affs nesmazali. Během dneška bych dopřidala nějaké články a pár fotek. A na konec bych chtěla poděkovat, že návštěvnost neklesla tak jak jsem si myslela.. :) Jsem ráda, že i stále sem chodíte, i když tu nic nového není.. ♥ ste úžasní :)

Hi, I´m Elza..

16. března 2011 v 20:21 | Elza
Ahoj všichni!!
Rozhodla jsem se, že začnu pomáhat Týnuš<3, mojí kámošce, s blogem! Už jsem blog měla,
a to http://oficial-justinbieber.blog.cz  , takže něaké zkušenosti mám.

with love → Elza

Velký comeback aneb myslím, že je hotovo

3. února 2011 v 19:10 | Týnuše<3
Zdáárek děcká..
Jak se vám líbí nový lay?.. Co říkáte na rozklikané ikony?.. Líbí se vám to alespoň trošku?.. Dělám to pro vás né pro sebe, no i když trochu i pro sebe no :D Myslím, že dnes jsem toho přidala vážně docela dost, možná se sem ještě vrátím kolem 8.. Máme prázdniny a já kasara, takže nemůžu ven, což znamená více času na blog :DD A důvod?.. vysklila jsem dveře :D a všechno to na mě naletělo :D a na potvoru ještě rozbitá postel :D tenhle tejden nemohl být horší :D no nic já si pádím odpočinout a čumnout co dávaj v telce :) tak se tu mějte zatím páá :)

Velká rekonstrukce!..

1. února 2011 v 19:01 | Týnuše<3
grafika-na-tvuj.blog.cz
Za 1. Layout není mé výroby, vše ostatní je jen předělané, obrázky jsou z googlu.. Na dessu jsem nechala podpis, nevím, čí je ->
google :DD ..prostě všechny moje objednávky selhaly tak jsem improvizovala.. Tak se nelekněte.. Rekonstrukce může trvat klidně ještě do zítra..

Pozastavuji, aneb na čeká vás velká změna

16. ledna 2011 v 14:59 | TyNuSh*
I-LAYZ.BLOG.CZ
Zdárek děcká..
Tak nějak už tuším, že tento článek si přečte zhruba polovina mích affs, protože pro zbytek se bude zdát článek moc dlouhý a tak si vytáhnou jen to tučně podtržené a udělají z toho závěr a až na to téma napíší svůj komentář.. Je mi to jedno dělejte si to jak chcete co já vám do toho budu remcat že?.. 

Spokojenost aneb dárky rozbalenéé

24. prosince 2010 v 19:32 | TyNuSh*
I-LAYZ.BLOG.CZ
Tákže asi víte, že to bude něco s JB, protože bych to sem nepsala :DD Ano ano mám tu něco od Justina :D a sem děsně ráda, že to mám :)) ♥♥

Zbývá týden do konce třídění!..

14. listopadu 2010 v 14:12 | TyNuSh*
I-LAYZ.BLOG.CZ
Zdáárek děcká..
Jen vám chci připomenout, že probíhá TŘÍDĚNÍ a zapsalo se vás z 22 pouze 15... a už zbývá jen týden, na to aby jste se zapsali... věřím, že se vás zapíše víc.. :) jinak pomalu se začínám zase vracet na blog... sice tu nebudu zas tak často, ale určitě by se to do týdne mělo zlepšit :) 

A neseďte furt u PC a jděte taky na chvilku ven :) s láskou TyNUsh*

Znovu se moc omlouvám..

4. listopadu 2010 v 22:09 | TyNuSh*
I-LAYZ.BLOG.CZ
Chtěla bych se omluvit za mojí další nepřítomnost... nestíhám..zítra píšu velkou z matiky tak držte palečky.. nebojte, až se to krapet uklidní hned se zase vrátím :) a nezapomeňte zápis SB je TADY :)

A ještě bych vás moc chtěla poprosit o hlásek :) děkuji mooc :)* TADY za každý hlásek budu vděčná a jak už jsem pokaždé říkala, ráda oplatím... 

Brzy se vrátím :) s láskou TyNUsh*

Malé info + třídění SB

24. října 2010 v 14:41 | TyNuSh*
I-LAYZ.BLOG.CZ
Tákže zdárek děcká :)
Celý týden máme prázdniny, takže bych stačila přidat každý den pár novinek a konečně dát blog zase do provozu :).. Vím jak jsem strašně trapná s tím mým tříděním SBéček.. že je stále, že nic jiného nedělám atd.. no ale co potřebuju jí o5 udělat.. :( tak se prosím všichni zapište :)

  • Web:
  • Přezdívka:
  • Proč bys chtě/la být i nadále Sbéčkem?.. (nepovinné)
Děkuji s láskou TyNUsh*

Omluva + poděkování :D

19. října 2010 v 17:12 | TyNuSh*

I-LAYZ.BLOG.CZ

Ahooj všem chtěla bych se omluvit za mojí nepřítomnost. Mohla bych tu rozvádět, jak nemohu chodit na počítač a jak musím uklízet, ale k čemu by to bylo?.. Řeknu to jednodušeji.. důvod je, že teď jsem v 9... a celkem dost mi záleží na známkách, takže i přes velkou nechuť se musím učit... a popravdě řečeno taky už mě ten blog celkem omrzel...
Justina mám ráda to ano :) je úžasnej a také se ráda dozvídám nové věci.. od všech mých skvělých affsek vím spoustu novinek jak o JB tak i o jiných celebritách :), takže v žádném případě to není Justinem nýbrž mojí leností :DD.. No stejně si tohle polovička lidí nepřečte tak proč dál psát?.. nevadí.. To je asi tak vše co jsem vám všem chtěla zdělit :) A také poděkovat za návštěvnost, že i přes to, že na blog poslení dobou moc nechodím,  jste nepřestali chodit vy sem :) moc děkuju jsem vděčná!.. 

a také děkuju dívence jménem alenka15987788 na tvůj web chodím pokaždé, když napíšeš, jenže nejdou mi psát komentáře :)

NA BLOG SE DOSTANU, AŽ ZÍTRA NEBO MOŽNÁ UŽ VEČER.. :)

prosím o hlásek tady- jsem tam s Justinem :)
 
 

Reklama